507 508 577

O firmie

Zielarnia „ Po Zdrowie” powstała z myślą o wszystkich którzy chcą dbać o zdrowie i stosować szeroko pojętą profilaktykę pro­zdrowotną. W naszym sklepie posiadamy bardzo szeroki wybór asortymentu w zakresie suplementów diety, naturalnych kosmetyków renomowanych firm, zdrową żywność, ziół jednorodnych, przypraw i wiele innych . Naszym głównym zadaniem jest rzetelne doradztwo i fachowa obsługa.

 

100% natury, chemii mówimy

 

 

Wizja

Gwarantujemy łatwy dostęp do produktów zielarskich, zdrowej żywności i suplementów diety a także dostarczamy fachowej wiedzy na ich temat. Wartościami najważniejszymi dla nas są: jakość produktu i otwartość na potrzeby klientów.

 

Misja

Służyć naszym Klientom najwyższej jakości doradztwem,

W kompleksowym doborze produktów,

W mądrym i świadomym inwestowaniu w swoje zdrowie,

Zapewnić naszym Klientom zdrowie i radość,

Osiągając najwyższy poziom zadowolenia Klientów

Przekraczając ich oczekiwania.,

 

 

Wartości z którymi się utożsamiamy:

Jakość , zdrowie, radość ,szacunek, lojalność, przyjemność, zaufanie, wyjątkowość, piękno ,harmonia.

Zespół

Copyright © 2014 - 2018 Zielarnia po zdrowie.
Portal wykorzystuje technologie cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Twojego pamięci urządzenia. Rozumiem i akceptuje