Logo Pozdrowie24
Menu

Aktualność
Aktualność

  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. LavaVitea KAMIEŃ ZMIENIA ŚWIAT

LavaVitea KAMIEŃ ZMIENIA ŚWIAT

Czym jest LavaVitae ?

 

LavaVitae to PIERWSZY i JEDYNY na świecie certyfikowany, opatentowany wyrób medyczny, który zawiera specjalnie naenergetyzowany i aktywowany Zeolit Klinoptilolit - rodzaj skały pochodzenia wulkanicznego.
OCZYSZCZANIE I ODŻYWIANIE ORGANIZMU W JEDNYM !
 
LAVAVITAE
W KPASUŁKACH
 
LAVAVITAE
W PROSZKU

http://pozdrowie24.pl/Strony/produkt/lavavitea_odzywianie_i_oczyszczanie_organizmu_puder

Jeśli chcesz zakupić Lavaviete skontaktuj się z nami zielarnia@pozdrowie24.pl

 

Działa DETOKSYZUJĄCO dzięki czemu zapobiega procesowi starzenia się naszego organizmu.Wspomagając prace wątroby i nerek ogranicza tworzenie się wolnych rodników w układzie pokarmowym dbając o płyny ustrojowe oraz czyste jelita.

ZWALCZA WOLNE RODNIKI POWSTAJĄCE Z CZYNNIKÓW ŚRODOWISKOWYCH:

• zanieczyszczenie powietrza •
• toksyny i metale ciężkie z pożywienia, m.in. Ołów, rtęć, arsen, aluminium, amoniak, kadm, nikiel •
• pestycydy •
• promieniowanie UV •
• używki (tytoń, alkohol) •
• stres, a nawet stosowanie niektórych leków •

Zeolit w LavaVitae jest najlepszym antyoksydanem świata.

Stosowany codziennie stanowi ochronę przez chorobami cywilizacyjnymi oraz w istotnym zakresie zmniejsza skutki chorób popromiennych także radio i chemioterapii.
Nasz zeolit jest jednym z najbardziej skutecznych i najpotężniejszych naturalnych detoksykujących minerałów, posiadających unikalną, krystaliczną strukturę podobną do plastramiodu.
Naładowane ujemnie zeolity w swojej strukturze zachowują się na poziomie komórkowym jak magnes - przyciągają i wyłapują cząsteczki metali ciężkich, toksyn, grzybów, pleśni,pierwotniaków, wirusów, bakterii, a także bakterii E-coli.
Szkodliwe dla organizmu substancje są naturalnie wydalane z organizmu.

95% reakcji biochemicznych w naszym organiźmie kierowana jest poprzez MINERAŁY.
Codziennie potrzebujemy ich co najmniej 65!

Organizm ludzki nie jest w stanie sam ich wytworzyć, dlatego człowiek musi przyjmować je z pożywieniem. Dzięki naturalnemu procesowi zastygania lawy zeolit w LavaVitae posiada 30 minerałów w ich najbardziej oryginalnych formach, gotowych do ODŻYWIENIA naszej komórki. Są to m.in. Krzem, wapń, magnes, sód, potas, fosfor, a także żelazo, cynk, chrom i jod, węgiel, złoto, srebro czy platyna, która jest niezbędna w zapobieganiu i walce z nowotworami.

 

prof. dr. K. Pavelica z Uniwersytetu w Zagrzebiu o Zeolicie

Zbadane do tej pory środki profilaktyczno-lecznicze

Według badań biologa molekularnego i dyrektora Instytutu Medycyny Molekularnej, prof. dr. K. Pavelica z Uniwersytetu w Zagrzebiu i jego grupy badawczej mamy nową, nanotechnologiczną metodę rozdrabniania komórek zeolitu (metoda „trybomechaniczna” – TMAZ) – o niewiarygodnych wynikachw następujących obszarach:

Przewód pokarmowy: Prawidłowa flora bakteryjna przewodu pokarmowego to klucz do niezaburzonego układu immunologicznego. Chociaż terapie farmakologiczne przynoszą ukojenie, często ich efektem ubocznym jest powolne uszkadzanie organów wewnętrznych. Szczególnie narażony jest tutaj przewód pokarmowy, jak również nerki i pęcherz moczowy jako organy wydalające. Zeolit dzięki swojej strukturze molekularnej wiąże zanieczyszczenia układu pokarmowego, pozostałości leków i zarazki chorobotwórcze oraz usuwa je z organizmu. Normalizuje i reguluje florę bakteryjną jelit, a co za tym idzie, stabilizuje funkcjonowanie układu immunologicznego. Gotowość obronna całego organizmu i jego zdolność do samoleczenia są aktywowane i kolonizacja patogenami jest skutecznie hamowana.

Zatrucie metalami ciężkimi: Toksyny znajdujące się w organizmie, zwłaszcza w jelitach, są wiązane i wydalane, również te zgromadzone w małych zagłębieniach i rozgałęzieniach jelit. Na przykład: ołów, kadm, rtęć, a także substancje radioaktywne, środki konserwujące, barwniki lub pozostałości toksycznych leków.

Choroby wywołane grzybami Candida: Drożdżaki z grupy Candida, jak określa się wszystkie grzyby Candida Albicans, stały się już epidemią. Nie tylko ich produkty przemiany materii szkodzą milionom ludzi, ale niebezpieczne są również ich „miejsca gnieżdżenia”

Skóra:pod pachami, w pachwinach, na skórze głowy, w odbycie, w jamie ustnej

Układ pokarmowy: w jamie ustnej (pleśniawki), w kieszonkach dziąsłowych, w protezach, w gardle, zwłaszcza w migdałkach, w przełyku, w jelicie cienkim

Układ oddechowy: jama nosowa i zatoki przynosowe

Narządy płciowe: w pochwie i cewce moczowej u kobiet; od prostaty aż po koniec cewki moczowej u mężczyzn.

Zakwaszenie organizmu: Protony, generatory kwasu, mogą przenikać do wszystkich komórek w organizmie i utrudnić lub nawet uniemożliwić szereg ważnych reakcji metabolicznych. Dla optymalnej pracy niektórych białek i enzymów niezbędny jest określony (wysoki) poziom pH. Tak zwany „układ buforowy” człowieka z całych sił dąży do obniżenia poziomu pH, ale przy ciągłym zakwaszeniu systemu nie jest w stanie tego osiągnąć. Ukryta kwasica, stan zakwaszenia ludzkiego organizmu, stwarza zagrożenie powstania chronicznych schorzeń, których nie wolno lekceważyć. Nie tylko nieprawidłowe nawyki żywieniowe podnoszą poziom zakwaszenia organizmu – zły wpływ mają również zaburzone postawy psychiczno-intelektualne. Nie bez przyczyny, gdy ktoś ma do kogoś żal, mówi się, że między tymi osobami są „kwasy”. Oznacza to, że gdy ktoś odczuwa prawdziwą złość, to nie tylko w duchu, ale w pewnym sensie we wszystkich komórkach swojego ciała. Złoszczą go ludzie, okoliczności lub w ogóle „czuje kwas” do całego świata. Zeolit przeciwdziała ukrytej kwasicy w bardzo prosty sposób: wiąże protony powodujące zakwaszenie (w czysto fizyczny sposób) u źródła, tzn. w jelitach, uniemożliwiając tym samym zakwaszanie organizmu. W ten sposób neutralizuje nawet najbardziej „kwaśne” komórki rakowe.

Osteoporoza: Gdy pojemność bufora organizmu wyczerpuje się z wiekiem, ponieważ utajone zakwaszenie nie zmniejsza się, mamy do czynienia z wymiernym wzrostem wydzielania się wapnia w moczu. Według prof. dr. K. Pavelica wapń ten pochodzi głównie z kości, ponieważ środowisko kwaśne zmiękcza je i zmniejsza ich gęstość. Pavelic stwierdził, że założenia dot. „Badania osteoporozy w Framingham” [niem. „Framingham Osteoporosis Studie”] potwierdziły się (nawyki żywieniowe i pomiary gęstości kości były przeprowadzane przez wiele lat).

Skomplikowane złamania kości kończyn dolnych: Proces gojenia u pacjentów leczonych zeolitem trwa o osiem dni krócej. Ponadto usuwanie metali ciężkich z organizmu jest również bardzo sprawne

Obciążenie wolnymi rodnikami: W wyniku przemiany materii nasze ciało wytwarza energię, ale również związki tlenowe zwane wolnymi rodnikami. Produkty te są związkami chemicznymi, które atakują komórki własnego organizmu – chcą przenikać przez błonę komórkową do wnętrza komórki, aby następnie ją zniszczyć. Wolne rodniki powodują następujące choroby: miażdżycę, zaćmę, choroby reumatyczne (szczególnie reumatoidalne zapalenie stawów), niedokrwienie tkanek, raka. Zeolit wiąże i usuwa wolne rodniki z błon komórkowych. Degradacja komórek zostaje spowolniona lub zatrzymana, co zostało zaobserwowane przy wielu chorobach. (http://www.sehsam.de/uploads/media/Sonderdruck-Zeolith-Vortrag-Dr-Ivkovic.pdf)

Choroby zakaźne: Wysoce adaptacyjny i zdolny do zmian wirus może ukrywać się w komórkach ciała i nie zwalczą go żadne lekarstwa, nawet antybiotyki! Najlepszą obroną przeciwwirusową jest nasz własny układ immunologiczny! Zgodnie z tą zasadą dzięki zeolitowi możemy neutralizować substancje szkodliwe i pasożyty przez stałe wzmacnianie naszego układu immunologicznego, tak aby z tygodnia na tydzień był on coraz silniejszy. Dzięki temu komórki obronne organizmu będą sobie coraz lepiej radzić. W ten sposób system obronny organizmu będzie gotowy do walki z każdą infekcją wirusową bez względu na to jak się nazywa! Dodatkowo – i dotyczy to wszystkich symptomów choroby wg prof. dr. Linusa Paulinga codziennie powinno się przyjmować duże dawki witaminy C.

Choroby skóry: Stosowanie od ok. 1–3 g/d zewnętrznie jako zasypka, kompres w około 10-dniowych odstępach. Dobre efekty można uzyskać przy leczeniu atopowego zapalenia skóry, łuszczycy. Łączone leczenie zewnętrzne i wewnętrzne przy takich schorzeniach jak: zapalenie skóry, bielactwo, trądzik różowaty. Obowiązuje następująca zasada: gdy liczba zarazków w ciele jest zbyt duża, powstaje efekt przeciążenia i skóra traci swoje funkcje ochronne. Na skórze tworzy się stan zapalny – od powstawania pryszczy aż po tworzenie się otwartych ran. Wszyscy znamy zbiorcze określenie „atopowe zapalenie skóry” – które nie mówi zbyt wiele o przyczynach stojących za tymi symptomami. Są one najczęstszym wynikiem zaburzeń przemiany materii i funkcji hormonalnych, z zasady powiązane z problemami natury psychologicznej. Szczególne osiągnięcia są widoczne w leczeniu łojotoku, opryszczki (wszystkich rodzajów) i łuszczycy. W wyniku terapii poprawia się nawilżenie skóry; wytrzymałość skóry ogólnie wzrasta.

Cukrzyca: Cukrzyca jest zaburzeniem w procesie przemiany materii. Prof. dr Pavelic jako skuteczną wymienia tutaj kombinację zeolitu, inuliny (cykoria) i naturalnych enzymów bromeliny i papainy.

Paradontoza: Leczenie chorób przyzębia i usuwanie mikroorganizmów z jamy ustnej przez proszek do masowania dziąseł lub jako dodatek do past do zębów.

Rany i oparzenia: Bezpośrednie nakładanie proszku przyspiesza gojenie się ran. Natychmiastowa ulga w bólu i regeneracja skóry.

Ciężkie oparzenia 3. i 4. stopnia: Poprawia homeostazę krwi i elektrolitów dzięki kompleksom minerałów, takich jak Fe, Mg, Ca, Na, K, Zn, Cu. Skraca czas gojenia.

Czynność nerek: Leczenie procesów zapalnych w nerkach.

Choroby reumatyczne: Leczenie chorób reumatycznych dowolnego rodzaju, łącznie z rwą kulszową, dyskopatią, spondylozą, chorobą zwyrodnieniową stawów, reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Układ krążenia: Poprawia napięcia żylne i redukuje przepuszczalność żył, zmniejsza lub nawet leczy obrzęki, żylaki, hemoroidy, zanikanie naczyń włosowatych.

Zatrucia alkoholowe: Zeolit 2 x 5 g/d = poprawia transfer surowicy Gamma GT, ALAT oraz ASAT po 10 dniach.

Działanie neuropsychiatryczne: Znacznie poprawia nastrój. Następuje zmniejszenie bezsenności i złagodzenie depresji. Zeolit ułatwia zasypianie i wydłuża fazy snu.

Profilaktyka ogólna: Pod względem profilaktyki można ogólnie stwierdzić, że również osoba zdrowa czuje się znacznie mocniejsza. Zapewnia lepsze ogólne samopoczucie, doskonale reguluje układ trawienny (znikają zgaga i problemy żołądkowe) i człowiek rzeczywiście czuje się „oczyszczony”.

Pediatria (leczenie dzieci): Choroby: alergie / pasożyty (np. lambia) / astma oskrzelowa, otyłość wywołana zaburzeniami podwzgórza/ atopowe zapalenie skóry/ choroby układu trawienia / choroby nerek / choroby tarczycy / zaburzenia wzroku (poprawia przepływ krwi).

Ogólne leczenie ludzi w podeszłym wieku: 80% światowej populacji cierpi na niedobór krzemu. Problem ten dotyka głównie ludzi starszych. Zeolit podawany w płynnej postaci może uzupełnić ten niedobór. Oprócz poprawy zdrowia i jakości życia preparat może złagodzić objawy następujących chorób: Arterioskleroza Zwyrodnienia i choroby układu kostnego Zmniejszona odporność na choroby zakaźne Nadciśnienie tętnicze, zaburzenia snu spowodowane cukrzycą Nastroje depresyjne i przewlekłe zmęczenie (Hecht, str. 133)

Poprawa stanu psychicznego: Przyjmowanie zeolitu bez wskazań klinicznych, dla własnego zdrowia. Po zastosowaniu zeolitu następuje poprawa samopoczucia, zwiększenie sprawności, a także poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Ponadto człowiek lepiej radzi sobie ze stresem i rozwiązywaniem problemów.

Przy objawach anemii i ogólnego zmęczenia: Kobiety i dzieci z niedoborami żelaza w krótkim czasie (3–4 tygodnie) mogą zaobserwować zwiększenie liczby erytrocytów i stężenia hemoglobiny. Zeolit jest źródłem żelaza w procesie wymiany jonowej, a jego wchłanianie zwiększa dostępność biologiczną tego pierwiastka w komórce.

Pomoc w leczeniu raka: Mikrozeolit chociaż nie jest bezpośrednim lekarstwem na raka, to wspiera regulację mineralnej przemiany materii, modulacje systemu immunologicznego oraz procesy antyoksydacyjne. Konieczne są dalsze badania. Dobra tolerancja, żadnych skutków ubocznych.

Przeciwko wybuchom gniewu i agresji: Redukuje negatywny stres emocjonalny oraz wspomaga leczenie różnych chorób spowodowanych nieumiejętnością radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

 

materiał ze strony"http://www.lavavitae.sklep.pl"

10.05.2016r
powrót
Napisz do nas
Po Zdrowie
Po Zdrowie
Cookies
Szanowny Użytkowniku,
informujemy że szczegóły z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu znajdują się w zakładce regulamin. Poprawny korzystanie z serwisu wymaga także akceptacji plików COOKIES (tzw. ciasteczek). Zamyknięcie tego komunikatu (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu"), jest równoważne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych zaufanych partnerów, a także zapis wspomnianych plików cookies na Twoim komputerze. Przed podjęciem tej decyzji masz oczywiście prawo zapoznać się ze szczegółami wspomnianego regulaminiu. Jeśli niezgadzasz sie z jego postanowieniami, możesz opuścić naszą stronę.
Regulamin
Przejdź do serwisu